Apple iPhone XR remonts

iPhone XR remonts

Laipni lūgti mūsu servisa centrā, kur piedāvājam kvalitatīvu iPhone XR remontu! iPhone XR īpašnieki zina, ka šis telefons nav vienkārši ierīce, tas ir daļa no viņu dzīves stila. Bet pat šādam uzticamam aparātam reizēm nepieciešama speciālistu uzmanība.

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un sertificētiem tehniķiem, kas specializējas tieši iPhone XR remontā. Mēs lepojamies ar spēju atjaunot jūsu telefonu tā sākotnējā stāvoklī, vai nu tas būtu sadaļas ekrāna nomaiņa, nedarbojošs akumulators vai citas problēmas.

Vēršoties pie mums, jūs varat paļauties uz:

 1. Profesionālu Pieeju: Mēs pievēršam uzmanību katram detaļu un izmantojam gan oriģinālās, gan premium kopijas rezerves daļas, lai garantētu jūsu iPhone XR ilgtermiņa darbību.
 2. Ātrumu un Efektivitāti: Mēs saprotam, cik svarīgs ir jūsu telefons ikdienas dzīvē, tāpēc cenšamies veikt remontu ātri un kvalitatīvi.
 3. Piekļūstamās Cenas: Mūsu mērķis ir piedāvāt augstas klases remontu par saprātīgu cenu. Jums nebūs jāpārmaksā par kvalitāti.

Nekavējieties ar iPhone XR remontu! Neskatoties uz problēmu veidu, ar kuru saskaraties, mūsu komanda ir gatava palīdzēt. Mēs piedāvājam garantiju visiem veiktajiem darbiem, kas liecina par mūsu uzticību mūsu pakalpojumu kvalitātei.

Neriskējiet ar savu ierīci, uzticējiet to īstajiem profesionāļiem. Vērsieties pie mūsu servisa centra iPhone XR remontam, un jūsu telefons atkal darbosies kā jauns!

Remonta cenā ir iekļauta detaļa.

 • Displeja maiņa(Oriģ.) 115,00€
 • Displeja maiņa(Prime Analogs) 85,00€
 • Aizmugurēja stikla maiņa 80,00€
 • Kameras stikla maiņa 35,00€
 • Barošanas konektora maiņa 75,00€
 • Baterijas maiņa €50,00
 • Programmatūras atjaunošana 20,00€
 • Mitruma tīrīšana 25,00€

T/C Domina Shopping (2. stāvā)

Tel.: 23370088 (P.-Sv. 10.00-21.00)

Servisa pieteikums

Remonta posmi

Bezmaksas diagnostika. Tas ir obligāts posms, pēc kuras mēs varēsim izskaidrot ierīces defektu, un  tā plānotos remonta procesus.

Izmaksu apstiprināšana. Pēc  diagnostikas  mēs nosauksim provizoriskās izmaksas un jūs varēsiet izlemt, vai vēlaties izmantot mūsu servisa centra pakalpojumus.

Remonts. Visbiežāk ierīce tiek remontēta 30-120 minūtēs. Remonts pēc mitruma vai krišanas var aizņemt no 1 līdz 3 dienām.

Testēšana un maksājumi. Jūs maksājat par remontu, tikai pret laboto ierīci. Mēs arī sniedzam garantiju uz veikto remontu 90 dienas.

Ieriķu iela 3

Garantija

90

dienas
Strādājām

7

dienas nedēļā
Pieredze

6+

gadi
Zvanīt iLab.lv